Дозволувам колачиња

Колачиња за сајтот на Wizz Air

Користиме колачиња за да бидеме сигурни дека ќе имате најдобро доживување на нашиот сајт. Ако продолжите да го разгледувате сајтот на Wizz Air без да ги смените поставките за колачињата, ќе претпоставиме дека се согласувате да ги примате сите колачиња од сајтот на Wizz Air. Можете да ги смените поставките за колачињата во секое време. Повеќе информации има во Политиката за колачињата.

Wizz Air

Wizz AirWizz

myWizz
myWizz
Пријавување
ДОДАЈ БАГАЖ
Најди резервации

Внесете го корисничкото име (адреса на е-пошта). Новата лозинка ја испративме на вашата регистрирана адреса на е-пошта.


Регистрирај

ВАУЧЕРИ ЗА ПОДАРОК
на
Wizz Air

Подарете. Вдахновете. Патувајте.

КУПЕТЕ СЕГА

Луѓето често викаат дека патувањето е единственото нешто што можеш да го купиш и те прави побогат.

Затоа, ако сакате да го збогатите животот на пријателите и семејството, нема подобар подарок од ваучерот за подарок на WIZZ Air.

Дајте им подарок што нема никогаш да го заборават.

Со ваучерите за подарок на WIZZ Air вашите сакани можат да сами изберат дестинација или да го направат одличното искуство уште подобро со размена на ваучерите за која било од широката палета дополнителни услуги.
Достапни во вредност од 25 и 50 евра, нашите ваучери можат да се користат за летови и услуги што се распослани на повеќе од 116+ дестинации преку 38 земји.

Подарок за секој повод

Без разлика дали е тоа посебен повод, роденденски или свадбен подарок, бидете сигурни дека ваучерите за подарок ќе бидат ценети.

Нашите ваучери за подарок се лесни за купување.

Нема веќе трчање по продавници или трошење часови на интернет во потрага по соодветен подарок.
Со еден клик на копче нашите ваучери за подарок се директно доставени преку е-пошта и ја вклучуваат вашата персонализирана порака.

Затоа, не одложувајте. Збогатете го животот на пријателите и семејството денес со ваучер за подарок на WIZZ Air.